Bajkula Bearider Bratislava je downhill / enduro team, ktorý sa už 5 rokov zúčastňuje rôznych pretekov na Slovensku ale aj v rámci Európy. Team ma momentálne 14 členov, od žiakov až po elitnú kategóriu mužov.

Pre koho je bajkula Bearider Bratislava určený?

Úplne pre všetkých ktorý plánujú sa zúčastňovať pretekov. Podmienkou na prihlásenie je minimálny vek 13 rokov a zaplatenie ročného členského poplatku v sume 100€.

Z uhradeného príspevku vám team zabezpečí:

  1. Pretekársku licenciu – aby ste sa mohli zúčastniť pretekov Slovenského pohára je potrebné mať licenciu.
  2. 2x teamový dres s vlastným menom na chrbte
  3. Organizovanie spoločných výjazdov počas voľných víkendov
  4. Bicyklový obchod Bajkula ponúka členom rôzne benefity, ako sú teamové zľavy alebo servis a zázemie.

Pokiaľ máte menej než 18 rokov,  pred prihlásením do teamu a prvými pretekmi odporúčame absolvovať mládežnícke tréningy, ktoré pribiehajú pravidelne každý piatok. Tréningový plán je v úvode zameraný na všeobecnú technickú prípravu, vďaka ktorej nadobudnete lepšiu kontrolu nad bicyklom, od základného postoja na bicykli sa postupne dopracujeme cez bunnyhop až po pokročilé prvky ako sú napríklad skoky. Náročnosť tréningu sa odvíja od vašich nadobudnutých jazdeckých schopnosti. Potupne budú tréningy prispôsobené aj prípravou na preteky, aby ste vedeli jazdiť efektívne a dosiahli čo najlepší výsledok.

Členovia do 18 rokov sa môžu prihlásiť na mládežnícke tréningy, ktoré budú prebiehať pravidelne počas sezóny. Pred prihlásením do teamu odporúčame absolvovať mládežnícke tréningy, ktoré vám pomôžu lepšie sa pripraviť na preteky.

Prihlásenie: