Mládež do 18 rokov2023-10-24T23:42:38+02:00

Tréningy MTB pre deti a mládež

Kurz je pre chlapcov vo veku od 13 do 18 rokov, ktorí chcu na sebe pracovať, naučiť sa správnu techniku a prípadne začať súťažiť.

Kondícia

Technika

Pre koho je tréning určený?

Tréningy sú určené pre chlapcov ktorých baví disciplína Enduro a Downhill.  Cieľom tréningov je krok po kroku vás naučiť perfektne ovládať bike v teréne, aby vaše jazdenie bolo istejšie, bezpečnejšie a zábavnejšie. Na tréningu spoznáte nových bajkových nadšencov – kamarátov, ktorý vytvárajú super kolektív.

Okrem tréningov sa zúčastňujeme aj pretekov, ktoré môžete tiež s nami vyskúšať akonáhle absolvujete na tréningoch prípravu na preteky. Viac o teame Bajkula Bearider Bratislava kliknite sem.

Tréner tiež rád vyhovie vašim individuálnym želaniam.

každý piatok

16:00-18:00
4x do mesiaca

max 7 ľudí
v skupine

Železná studnička
Kamzík
Biely kríž

CENA    60 €
za mesačný kurz.

 

Stretávame

sa na Kamzíku alebo na železnej studničke. Do 24 hodín pred tréningom píše vždy tréner info mail o mieste stretnutia. Stretávame sa vždy na takom mieste, aby sme nestrácali veľa času presúvaním a mohli naplno využiť dvoj hodinový tréning. ?

Čo sa trénuje: Tréningový plán je v úvode zameraný na všeobecnú technickú prípravu, vďaka ktorej nadobudnete lepšiu kontrolu nad bicyklom, od základného postoja na bicykli sa postupne dopracujeme cez bunnyhop až po pokročilé prvky ako sú napríklad skoky. Náročnosť tréningu sa odvíja od vašich nadobudnutých jazdeckých schopnosti.

Pre teamových členov budú tréningy prispôsobené aj prípravou na preteky, aby ste vedeli jazdiť efektívne a dosiahli čo najlepší výsledok.

Čo je potrebné splniť:

 • vek od 13 do 18 rokov
 • chrániče
 • bike v dobrom technickom stave, vhodný na enduro

Obsah služieb
v cene tréningov je zahrnuté:

 • 4 tréningy v mesiaci pod vedením certifikovaného trénera Sama Pivka
 • zľavový kupón na ľubovoľný nákup v predajni Bajkula (členovia teamu majú možnosť využiť väčšie zľavy)
 • Učenie v malých skupinách
 • Videoanalýza cez tablet
 • Bike check a tipy na doplnkové vybavenie ( topánky, pedále, brzdy, batoh, chrániče, )
 • Zaslanie videa a nazbieraných fotiek
FAQ: Často kladené otázky2023-01-19T16:37:43+01:00

Trénuje sa keď prší ?

Pokiaľ tréner nenapíše mail alebo sms do dvoch hodín pred tréningom, tak sa trénuje. Tréning sa ruší jedine ak intenzívne prší. Pokiaľ je prehánka alebo pršalo v priebehu dňa sa trénuje. Nikdy nie je zlé počasie, iba zlé oblečený cyklista :). V prípade zrušenia tréningu Vám bude poskytnutý nahradný termín.


Storno podmienky pre neúčasť na kempe:

 • 50% z celkovej ceny kempu, pri zrušení 8-15 dní pred začiatkom kempu
 • 100% z celkovej ceny kempu, pri zrušení 7 a menej dní pred začiatkom kempu

Odstupujúci klient môže poslať namiesto seba náhradníka bez storno poplatku, pokiaľ to oznámi dostatočne vopred pred zahájením zájazdu alebo kempu. Prípadne podľa individuálnej dohody.


Preloženie termínu kempu:

Be a rider má právo v prípade mimoriadnych okolností, preložiť konanie kempu z pôvodného termínu na termín nový. V prípade, že nový termín Vám nebude vyhovovať, bude Vám ponúknutý ďalší termín alebo voucher v celkovej cene ako ste zaplatili za svoju účasť, aby ste si tak mohli vybrať podujatie podľa vášho uváženia v budúcnosti bez toho, aby ste boli obmedzený výberom.


Je v cene kempu aj poistenie?

V cene kempu nie je poistenie, Odporúčame mať zaobstarané poistenie, minimálne jednodňové a do zahraničia obzvlašť.


Ako sa môžem prihlásiť ?

Na jednotlivé tréningy sa môžete prihlásiť priamo tu


Čo keď nemôžem prísť na tréning ?

Neúčasť na tréningu je potrebné oznámiť trénerovi,  najlepšie do 24 hodin pred tréningom


Môžem sa prihlásiť na tréningy aj v polovici mesiaca?

Pokiaľ sa v tréningovom kurze nachádzajú volné miesta, je možné sa prihlásiť. 


PRIHLÁŠKA:

Po odoslaní rezervácie vás budeme kontaktovať, aby sme Vás informovali o mieste, kde sa budeme stretávať a podrobnostiach ohladne prvého tréningu.

No event found!

Prihlásenie na skupinové tréningy je momentálne uzavreté z dôvodu plnej obsadenosti skupín. V prípade záujmu nás kontaktuje a ponúkneme Vám najbližší volný termín alebo na úvod sa môžete príhlásiť na individuálny tréning tu:

Go to Top