Milí priatelia,

keďže záujem o bicyklovanie neustále rastie a mnohí z vás sa chcú svoj bicykel naučiť ovládať čo najlepšie, či už kvôli vyššej bezpečnosti alebo čo najväčšej radosti z jazdy. Pri kúpe bicykla si pre vás Bajkula pripravila parádny benefit v podobe tréningov pod vedením skúsených inštruktorov z Be A Rider.

Ako to funguje?

Ak si v Bajkule kúpite akýkoľvek mtb bicykel v minimálnej hodnote 2000€darujeme Vám k nemu balík individuálnych tréningov s jedným z certifikovaných inštruktorov z Be A Rider.

V tomto balíku sú 3×2 hodiny, počas ktorých sa Vám bude inštruktor naplno venovať, prípadne sa s ním môžete dohodnúť aj na inom rozložení hodín. Termíny a všetko ostatné si sami dohodnete tak, ako Vám to bude vyhovovať. Tréningy prebiehajú obvykle na Železnej studničke alebo na Kamzíku, teda v Bratislave.

Hodnota tréningov je 140€, my Vám ich darujeme k novému bicyklu ako poďakovanie za nákup a aby ste sa mohli tešiť, že svoje jazdenie posuniete na novú úroveň..  😉

Ak máte akékoľvek obavy alebo pochybnosti ohľadne svojich cyklistických zručností, naozaj ich mať nemusíte – chalani sa vedia venovať všetkým úrovniam cyklistov, od začiatočníkov až po pokročilých. Sami aktívne jazdia, zúčastňujú sa pretekov a s trénovaním majú niekoľkoročné skúsenosti.

Ak vás naša ponuka oslovila, budeme radi, ak sa zastavíte u nás v obchode.. 😉

Tešíme sa na vás!

váš BAJKULA tím